Szerszámtervező mérnök (Jászberény)

Pozíció közzétéve:

Műanyagipari szerszámtervezésben jártas gépészmérnököt keresünk. Te vagy az emberünk?

Igen, ha:

  • Legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel műanyagipari szerszámtervezésben (pl. fröccsöntő, vákuumszívó, habosító).
  • Legalább az alábbi szoftverek egyikében fekete öves vagy: CATIA, Creo, Solidworks, SolidEdge.
  • Az angol és/vagy német nyelvű kommunikáció sem jelent gondot.
  • Pozitívan állsz a feladatokhoz, és munkádban a kihívásokat (is) keresed.
  • A problémák helyett a megoldásokra fókuszálsz.

Bónusz, avagy biztos téged keresünk, ha:

  • Még pneumatika tervezésben is jártas vagy.
  • A PLC programozás elmélete és gyakorlata sem okoz nehézséget számodra.

Milyen izgalmas feladatok várnak rád?

  • Szerszámok, gépek, és műszaki berendezések tervezése.
  • A koncepcionális tervezésben való aktív részvétel.
  • Tanácsadás a technológiai megvalósíthatósággal kapcsolatban (a terméktervező kollégáknak)
  • Együttműködés a gépészmérnökökkel, tervezőkkel és a projektcsapat többi tagjával.

Jól hangzik, és meg is felelsz a kritériumoknak? Jelentkezz!

Várjuk fényképes önéletrajzodat és bemutatkozó leveledet az [email protected] e-mail-címen.

Kérünk, hogy a leveledben térj ki a következő pontokra:

  • Mi az, ami miatt szívesen csatlakoznál csapatunkhoz?
  • Mit szeretnél elérni a következő 5 évben?
  • Mi a 3 legjobb és 3 legrosszabb tulajdonságod, és ezek miként kapcsolódnak a kiírt pozícióhoz?