Projektelőkészítő mérnök (Jászberény)

Pozíció közzétéve:

Termék- vagy szerszámtervezésben jártas gépészmérnököt keresünk. Te vagy az emberünk?

Igen, ha:

  • Legalább 3 éves tapasztalatoddal tudod segíteni a csapatot (a projektvezetési tapasztalatnak örülünk).
  • Átfogó ismeretekkel rendelkezel a fémipari gyártástechnológiák terén.
  • Szuperhatékony vagy a problémamegoldásban.
  • Pozitív szemléleteddel tovább lelkesíted mérnökcsapatunkat.
  • Nem az “essünk túl rajta” attitűd jellemez, hanem inkább a mérnöki felfedezés élvezete inspirál.
  • Alapszinten ismersz legalább egyet a következő szoftverek közül: CATIA, Creo, Solidworks, SolidEdge.
  • Könnyen azonosulsz a megrendelővel (is), és érthetően el tudod magyarázni a projekt állását, részleteit.
  • Képes vagy átlátni egy projektet és hatékonyan megszervezni a megvalósítás lépéseit.

Milyen izgalmas feladatok várnak rád?

  • Gépek, szerszámok, műszaki berendezések tervezési és gyártási folyamatának előkészítése, támogatása (ennek fontos része a közvetítés, kapcsolattartás a tervezőiroda és a gyártók között).
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, valamint az igények és lehetőségek alapján specifikációk kialakítása.
  • A koncepcionális tervezésben való részvétel.
  • Együttműködés a gépészmérnökökkel, tervezőkkel és a projektcsapat többi tagjával.
  • Műszaki kapcsolattartás gyártókkal, és a kapcsolódó ajánlatkérések lebonyolítása.
  • Költségkalkulációk, tervezési idő kalkulációk és ajánlatok készítése.

Jól hangzik, és meg is felelsz a kritériumoknak? Jelentkezz!

Várjuk fényképes önéletrajzodat és bemutatkozó leveledet az [email protected] e-mail-címen.

Kérjük, hogy a leveledben térj ki a következő pontokra:

  • Mi az, ami miatt szívesen csatlakoznál csapatunkhoz?
  • Mit szeretnél elérni a következő 5 évben?
  • Mi a 3 legjobb és 3 legrosszabb tulajdonságod, és ezek miként kapcsolódnak a kiírt pozícióhoz?